харизма

10 способів прокачати харизму

Кожен з нас хоча б раз чув слово «харизма», але не завжди міг його пояснити. Це як вивчення розділових знаків у мові, коли ми ставимо кому не через те, що це є складнопідрядне речення, а тому, що ми просто так відчуваємо. Подібна ситуація і зі словом харизма. Ми можемо назвати нашого друга дуже харизматичним, але в душі взагалі не можемо второпати, що це означає.

Така людина просто має таку якість і її справді важко описати словами. Здається, що люди просто народжуються харизматичними й все. Але чи можна взагалі навчитись харизми й розвинути її?


Що таке харизма?

Наші науковці десятиліттями досліджували вплив харизми й намагались підібрати правильні риси, щоб дати поняттю визначення. Так у 2018 році нарешті вдалось звузити дослідження до 2 характеристик: привітність та впливовість.

Коли людина налаштована з позитивом і багато усміхається, то вона випромінює позитивну енергетику, яка передається й іншим. Тому до такої особи люди тягнуться просто на підсвідомому рівні.

Щодо впливовості, то такі особистості зазвичай мають великий авторитет і беруть на себе роль лідера, бо їх поважають, а до їхньої думки прислухаються.

То ж яке можна підібрати визначення? 

Харизма – це нереальна енергія, яку випромінює особистість. Ця людина наділена справжнім шармом, вона дотепна, мила, має індивідуальний стиль і просто зачаровує всіх осіб, які знаходяться поруч.

Ось буває така ситуація, коли настрій був не дуже і вам просто хотілось опиниться якомога швидше вдома. Але тут з’являється людина, яка немов сонечко освітила все навколо. Вона не має модельної зовнішності, а її стиль можна вважати просто повсякденним, проте було в ній щось таке, що привертало увагу. Енергія. Така людина володіє надзвичайним магнетизмом і ніхто не може залишитись осторонь. Вона притягує і випромінює тепло.

Харизму не можливо завчити й свідомо набути. Це все виховується всередині самої людини. Коли особа перебуває в стані гармонії, то це на підсвідомому рівні впливає на енергію, яку вона випромінює у зовнішній світ. Тому важливо, щоб ваша внутрішня краса відображала зовнішній, саме тоді ви знайдете справжнього себе.


10 порад як розвинути харизму

1. Контролюйте темп мовлення

В багатьох бувало таке, що ви зустрічали дуже красиву людину, але коли вона починала говорити, то ви вже навіть не бачили ту красу, бо вам було просто неприємно.

Тому дуже важливо контролювати свій голос, дикцію, а також манеру спілкування під час розмови з людьми, бо це впливає на їхнє ставлення до вас.

2. Навчитесь слухати

Потрібно з повагою ставитись до свого співрозмовника й уважно його слухати, щоб це був не лише ваш монолог, а справжній діалог.

3. Щирість

Тут навіть багато казати не треба, бо це відчувається просто на підсвідомому рівні.

4. Емпатія

Старайтесь поставити себе на місце вашого співрозмовника, щоб відчути його емоції. Це дасть змогу краще його зрозуміти й розвинути тему розмови.

5. Звертайтесь до співрозмовника за іменем

Ще Дейл Карнегі казав, що людині дуже приємно почути своє ім’я в розмові, бо це не просто букви, а те, що робить людину індивідуальністю.

6. Дбайте про гармонію

Коли людина перебуває в балансі, то вона починає відчувати справжній внутрішній спокій і вас важко буде вивести із себе.

7. Багато читайте і дізнавайтесь щось нове

Людина ніколи не має стояти на місці, бо світ розвивається, а ми разом із ним. Те, що було актуально вчора, сьогодні вважається чимось застарілим, тому важливо вивчати нову інформацію. Так ви зможете підтримати розмову на будь-яку тему і будете дуже цікавою особистістю.

8. Проявляйтесь

Кожна людина – це індивідуальність, яка має свій погляд на світ. Знайдіть свою особливість в манері розмови чи образі, щоб створити власний стиль, який стане справжнім особистим брендом.

9. Дбайте про зовнішній вигляд

Як кажуть: Люди зустрічаю по одежі, а проводжають по розуму. Тут знову потрібно згадати про гармонію, бо наша зовнішня краса має відображати внутрішню та навпаки. Тому потрібно дбати про свій вигляд, щоб відчувати себе впевнено.

10. Шукайте сяйво в кожному дні

Позитив не можливо щиро зіграти, бо це саме ставлення людини до життя. Будьте промінчиками сонця для себе та інших людей, і тоді ваше життя точно забарвиться новими фарбами.

Харизма це не лише про зовнішність чи оптимізм. Вона охоплює всі спектри життя. Мало бути просто красивим чи розумним, потрібно розвивати усі персональні якості, щоб знайти справжнього себе. Тоді вам не потрібно буде витрачати енергію, щоб зацікавити людей, бо ви станете самі тою харизматичною персоною, яка зачаровує всіх навколо. 

10 найкращих фільмів про моду для естетичного натхнення
Українські fashion-блогери, на яких варто підписатись для натхнення
Close Мій кошик
Close Wishlist
Close Історія переглядів
Close
Close
Категорії