обрати джинси

Як підібрати джинси по типу фігури

Джинси стали настільки базовим елементом одягу, що в гардеробі кожної дівчини є принаймні одна пара. Їх можна стилізувати їх в різноманітних образах, починаючи з повсякденного наряду, а закінчуючи романтичним стилем.

Хоч і багато прихильників класики й досі вважають, що джинси не про жіночність, ми відходимо від такого стереотипу, бо зараз модниці доводять, що джинси – це не лише зручно, а й привабливо. Головне, вміти гарно обіграти свій образ, а ця стаття допоможе вам знайти ті самі джинси, які будуть сидіти по фігурі та пасуватимуть до всього.

Як правильно обрати джинси

1.       Посадка. Вона визначає те, як високо знаходиться пояс. Відокремлюють низьку, середню та високу посадку.

2.       Крій. Це ділянка штанів від пояса до колін. Існує вільний або вузький крій.

3.       Фасон. Він відповідає за ділянку джинсів від колін. Є прямий, розкльошений або звужений фасон.

Необхідно звертати увагу на особливості фігури, стиль гардероба, а також врахувати індивідуальні смаки, щоб обрати свою ідеальну пару джинсів.


Підбираємо джинси: Особливості фігури

ФігураПеревернутий трикутник

Для того, щоб врівноважити баланс плечей та стегон, дівчатам краще надавати перевагу об’ємним штанам. Необов’язково, щоб вони були дуже величезні, достатньо трішки простору. Також робіть акцент на своїй красивій талії.

Стилісти рекомендують дівчатам з таким типом фігури звернути свою увагу на такі моделі:

1.       Джинси-банани

2.       Прямі джинси

3.       Mom fit jeans


ФігураПрямокутник

Стилісти рекомендують дівчатам з типом фігури “прямокутник” надавати перевагу штанам з середньою посадкою. Пам’ятайте про гарні ніжки, які ви можете підкреслити.

Можете звернути увагу на наступні моделі:

1.       Skinny jeans

2.       Dad’s jeans

3.       Slim jeans


Фігура “Яблуко

Ви можете поекспериментувати з другим шаром одягу. Це візуально випрямить ваш силует та зробить образ цікавішим. Також можна підкреслити стрункі ноги, але скіні джинси будуть не найкращим варіантом, тому звертайте увагу на фасон.

Дуже класно будуть на вас сидіти такі моделі:

1.       Прямі джинси

2.       Напівпрямі джинси


Фігура «Груша»

Дівчатам з таким типом фігури варто звертати увагу на фасон джинсів, щоб він був розширений до низу. Також варто надавати перевагу джинсам з високою посадкою, яка закцентує на красивій талії. Щодо скіні, то це не найкращий варіант, бо вони ще більше виділять ваші бедра.

Вам варто звернути увагу на такі моделі:

1.       Прямі джинси

2.       Джинси кльош

3.       Напівпрямі джинси


Фігура “Пісочний годинник

Вам підійдуть майже всі різновиди джинсів, але тут звертайте увагу на талію і не забувайте її підкреслювати, до прикладу, піджаком з ремінцем.

Стилісти рекомендують звернути свою увагу на:

1.       Skinny jeans

2.       Прямі джинси

3.       Slim jeans


Як обрати колір джинсів

Джинси це не лише сині або голубі штани з білими потертостями на колінах. Зараз є моделі в дуже цікавих кольорах. Втім, стилісти рекомендують надавати перевагу нейтральним відтінкам, бо їх можна стилізувати з багатьма речами.

Потрібно також враховувати деякі нюанси. Зокрема, для того, щоб візуально зробити силует більш струнким, треба надавати перевагу темним кольорам, бо світлий навпаки добавляє об’єму.


Топ тренди джинсів 2022 року

Джинси з низькою посадкою

Не повірите, але джинси із низькою посадкою немов з 2000-х зараз знову в моді. Хоч і зараз погляди наших модниць розділились, бо одні вважають, що це дуже не зручні штани, а інші просто в захваті від цього модного тренду.

Зараз набувають популярності моделі прямого крою, які розкльошені донизу. Дівчата стилізують джинси із зав’язаною сорочкою на животі, робивши акцент на талії. Цікаво те, що під цей образ підійдуть як і кросівки, так і взуття на шпильці.


Джинси з підворотами

Так, тренд на підвороти знову з нами!


Baggy jeans

Їх ще називають «балони» з 80-х років. Вони справді виглядають дуже стильно та сучасно і такі штани можна поєднати в багатьох образах.


Прямі джинси

Такі штани можна вже сміло відносити до базового гардероба, але зараз це ще й хіт осіннього сезону.

Базовий гардероб: Осінь-зима 2022-2023
Стиль Oversize: Як носити та з чим поєднувати
Close Мій кошик
Close Wishlist
Close Історія переглядів
Close
Close
Категорії