зимовий пуховик

10 українських брендів зимових пуховиків

Теплий пуховик – один з найкращих варіантів зимового одягу. Сьогодні українські бренди виробляють пуховики різноманітних кольорів та фасонів, тому ми можемо обрати модель, яка буде не тільки стильна, а дуже зручна. Оскільки пуховик став справжньою альтернативою, без якої важко уявити зимовий гардероб, тож ми підготували добірку найбільш яскравих українських виробників зимових курток.


Українські бренди зимових пуховиків

1. LILO

Український бренд виготовляє пуховики й куртки різних фасонів та кольорів. Ви можете замовити верхній одяг по власних параметрах або обрати зі стандартних моделей.

Якщо вам потрібен пуховик, який ви зможете носити ще багато сезонів, то варто зупинити свій вибір саме на бренді LILO.

Матеріал: екопух

Ціна: від 3 500 гривень


2. OQ

Цей бренд одягу повністю змінив уявлення про типові пуховики. Він виробляє куртки різних моделей, починаючи з елегантної класики, а закінчуючи спортивним стилем.

Ви неодмінно знайдете тут куртку, яку придумала ваша уява. 

Матеріал: екопух

Ціна: від 1 900 гривень


3. MODERN BOUTIQUE

Український бренд випускає стильний жіночий одяг. Вона націлені на те, щоб робити трішки щасливішими дівчат та жінок. Компанія працює з 2014 року і заслужила довіру багатьох українок.

Ви можете знайти тут пуховики різних кольорів та моделей.

Матеріал: екопух

Ціна: від 1 400 гривень


4. POZDNIALOVA_LOOK

Український бренд випускає різноманітний жіночий одяг на будь-який смак. Кожна модель речі створена за останніми тенденціями моди. 

Цей бренд ховає частинку індивідуального стилю в кожний виріб, тому якщо ви хочете робити яскраві акценти в образах, то радимо придивитись до їхніх пуховиків.

Матеріал: екопух

Ціна: від 2 300 гривень


5. COOSH

Бренд одягу від української блогерки Аліни Френдій полюбився вже багатьом українським модницям. Кожна їхня річ є унікальна, але легко поєднується в різних образах.

В колекції бренду є не просто куртки, а справжні пуховики-трансформери, які перетворюються на стильні безрукавки.

Матеріал: екопух

Ціна: від 2 400 гривень


6. MOCKO

Український бренд створює якісний та трендовий одяг за останніми модними тенденціями. MOCKO – це про стильні речі на кожен день.

Тут ви знайдете базовий пуховик, який зможете стилізувати у своїх образах.

Матеріал: екопух

Ціна: від 2 900 гривень


7. THE LACE

Це один з найупізнаваніших українських брендів.  Головна цінність –  це самі люди. Бренд турбується про екологію, тому раціонально використовує всі ресурси й грамотно планує свою роботу.

В каталозі компанії є безліч класних пуховиків різноманітних кольорів та фасонів.

Матеріал: екопух

Ціна: від 2 500 гривень


8. HARDY

Український бренд одягу розпочав свій шлях 10 років тому і від цього часу йому вдалось завоювати прихильність багатьох дівчат. Компанія зарекомендувала себе як надійний та якісний виробник, який робить акцент на якості та стилі. 

Тут ви знайдете пуховики на будь-який смак.

Матеріал: екопух

Ціна: від 2 700 гривень


9. KATSURINA

Цей бренд жіночого одягу не лише випускає стильні колекції, а й дбає про навколишнє середовище. Їхня мета полягає в тому, щоб створювати базові речі, які ніколи не вийдуть із моди.

Якщо для вас екологія це більше, ніж просто слова, то рекомендуємо звернути увагу саме на цей бренд.

Матеріал: натуральний пух, пір’я

Ціна: від 13 900 гривень


10. CHER17

Український модний бренд випускає різноманітний жіночий одяг. Для них важливо, щоб їхні речі були зручні, стильні та комфортні.

В каталозі бренду є великий вибір стильних та зручних курток. 

Матеріал: екопух

Ціна: від 3 900 гривень


Тепер ви неодмінно знайдете саме свій пуховик, який буде рятувати вас від лютих морозів. Нехай ніякі погодні умови не стануть перешкодою, щоб насолоджуватись справжньою зимовою казкою. Щастя завжди ховається в простих речах, просто його потрібно віднайти. 

Поєднання кольорів в одязі: Лайфхаки від стилістів
Теплі сукні від українських брендів
Close Мій кошик
Close Wishlist
Close Історія переглядів
Close
Close
Категорії