українські бренди спортивного одягу

Спорт та йога: українські виробники спортивного одягу

Зручний та красивий спортивний костюм – це основа успішного тренування. В такому одязі з’являється ще більша мотивація пробігти два лишніх кола чи все-таки присісти ще три рази, щоб було кругле число. 

Сьогодні бренди випускають спортивний одяг різних фасонів, кольорів та матеріалів. Хоча б один такий костюм варто купити у свій гардероб, бо хто знає, коли у вас з’явиться бажання побігати завтра зранку. 

Щоб полегшити вибір, наш журнал підготував для вас добірку брендів з позначкою “Made in Ukraine”, де ви зможете знайти свій костюм для занять спортом. 


RIKKY HYPE

Бренд випускає одяг в стилі кежуал, зокрема, тут ви також знайдете і спортивні костюми. Засновники пишуть: “Rikky Hype — стильні, комфортні, практичні речі, якості якій довіряєш”.

Матеріал: поліестер, еластан

Ціна лосин: 1 090 гривень


TOPDOG

“Для спортивних, сміливих, вибагливих”, – саме так бренд каже про свій одяг. У виробництві компанія використовує лише італійські матеріали та сучасне обладнання.

Матеріал: поліамід, еластан

Ціна костюма: 2 800 гривень


NORBA

Бренд випускає повсякденний та спортивний одяг. В колекції ви можете знайти костюми для різних видів фізичної активності.

Матеріал: поліамід, еластан

Ціна легінсів: 2 500 гривень


O(FOURFOUR)

Бренд одягу не байдужий до екологічної проблеми, тому у виробництві використовує перероблений нейлон та тканини з органічної бавовни. Тут ви можете знайти речі для водного спорту, а також й спортивний одяг.

Матеріал: відновлений нейлон

Ціна костюма: від 7 350 гривень


BLVK LIMIT

Якщо вам потрібний стильний спортивний костюм, рекомендуємо звернути увагу на бренд BLVK LIMIT. Кожна модель їхнього одягу унікальна і має особливий дизайн.

Матеріал: бавовна, поліестер

Ціна костюма: 3 860 гривень


LEXIE BRAND 

Бренд одягу випускає стильний спортивний одяг з якісних матеріалів. Також ви можете замовити на сайті виріб під індивідуальні розміри.

Матеріал: бавовна

Ціна велосипедок : 500 гривень


BOBO

Український бренд випускає жіночий та чоловічий одяг в стилі кежуал. Фішкою бренду є використання яскравих кольорів, тому якщо вам потрібний яскравий спортивний костюм, рекомендуємо зупинити свій вибір на бренді BOBO.

Матеріал: бавовна, еластан

Ціна костюма: 3 750 гривень


XSTORE

Справжньою фішкою бренду є продаж парних костюмів. У виробництві компанія використовує турецьку тканину, тому вироби дуже приємні до тіла. 

Матеріал: бавовна

Ціна костюма: 1 800 гривень


LIBERTY

Бренд випускає повсякденний одяг, зокрема спортивні костюми. В колекціях переважають вироби пастельних кольорів.

Матеріал: футер

Ціна костюма: 1899 грн 


BAKO

Тут ви зможете знайти стильні костюми для фітнесу та занять спорту. В асортименті є моделі різних кольорів та фасонів.

Матеріал: нейлон

Ціна костюма: 1 400 гривень


P.s. Якщо вас весь час щось зупиняє займатись фізичною активністю, новий спортивний костюм точно надихне вас зробити домашнє тренування або навіть записатись в тренажерний зал. Вибір за вами.

Як виглядати на мільйон: основи стилю успішних жінок
Чорна п’ятниця 2022: чи чекати на знижки?
Close Мій кошик
Close Wishlist
Close Історія переглядів
Close
Close
Категорії