успішна жінка

Як виглядати на мільйон: основи стилю успішних жінок

Коли ми чуємо про стиль одягу, одразу на думку спадає дівчина вдягнута в CHANEL чи GUCCI. Але насправді стиль це не про бренди, а як про індивідуальний образ, який описує нашу особистість. 

Необов’язково носити одяг від люксових брендів, щоб виглядати жіночно та вишукано. Стилісти доводять, що можна одягатись ефектно не за всі гроші світу. Але перед тим важливо знайти свій стиль, що і відображатиме внутрішню красу.

Дивлячись на успішних жінок відчуваєш їхню впевненість та жіночність. Цікаво те, що можна взяти фішки з цих образів собі на замітку і можливо, це додасть ідей для власних експериментів.


Особливості ділового стилю

1. Надавайте перевагу класичним речам

Ми не раз чули таку фразу, що класика є поза часом та простором. В цьому є частка правди, бо такі речі ми можемо стилізувати в різноманітних образах і вони завжди виглядатимуть стильно та елегантно.

Для того, щоб придбати одяг на роки, надавайте перевагу речам, які мають чітку форму й класичний силует. 


2. Купуйте базові речі нейтральних кольорів

Саме базові відтінки можна легко стилізувати в ділових образах. Але якщо ви хочете розбавити його цікавими деталями, робіть акцент у вигляді яскравого піджака або кольорового низу. 

До прикладу, якщо ваш образ складається з речей чорного кольору, можна завершити його яскравим верхнім одягом або взуттям.


3. В простоті ховається вишуканість

Кажуть, чим простіший у жінки манікюр, тим вона складніша. Це правило діє не лише у цій сфері. 

Коли ви купуєте новий одяг, одразу подумайте про те, як ви можете його стилізувати. Саме, на перший погляд, з простими речами можна скласти стильні образи.


4. Класичні піджаки

Піджак це не лише стильно, але й комфортно. Образ завершений піджаком навіює стиль впевненої ділової жінки.

Ми можемо стилізувати класичний піджак як в повсякденних образах, так і вечірніх. Такий одяг може бути цікавим акцентом у щоденних аутфітах. 


5. Вільна сорочка

Сорочка впишеться у базовий гардероб кожної жінки. А сорочки вільного крою вже стали справжньою класикою, яка буде в тренді завжди. 


6. Класичне взуття

Ділові образи можна складати навіть з кросівками чи кедами, але багато залежить від фасону та кольору моделі.

Якщо говорити про класичне взуття, краще надавати перевагу саме базовим моделям в нейтральних кольорах. До прикладу, чорним лоферам або бежевим човникам. Таке взуття точно підійде під більшість ділових образів.


7. Вишукані аксесуари

Доповнюйте свій образ цікавими аксесуарами, щоб зробити його справді довершеним. Це можуть бути як і сережки з перлами, так і стильна сумка.

Лише один правильно підібраний аксесуар, і ви неодмінно побачите, як ваш аутфіт заграв новими барвами.


8. Багатошаровість

Багатошаровість в образах – один із найбільш популярних трендів останнього часу. Саме цей підхід допомагає зробити образ цікавим та завершеним.

Для цілісності образу дбайте про те, щоб ваш аутфіт був зібраний в одному стилі, а кольори гармонійно поєднувались


9. Звертайте увагу на тип події

Є думка, що класика – це про сорочку, яка щільно прилягає до тіла, спідницю-олівець та окуляри. Але виглядати справжньою бізнеследі можна як в сукні, так і в шортах. Все залежить від стилізування речей. 

Коли ви обираєте одяг на якусь подію, то звертайте увагу на тип цього заходу. Це допоможе скласти образ, в якому почуватиметесь справді на всі сто. 


P.S. Формуйте свій власний стиль, який і буде відображати вашу особистість. Головне, щоб ви почували себе впевнено. Кожна людина унікальна, тому шукайте своє і насолоджуйтесь моментами.

Зручно та елегантно: 10 українських виробників стильних пальт
Спорт та йога: українські виробники спортивного одягу
Close Мій кошик
Close Wishlist
Close Історія переглядів
Close
Close
Категорії