пальто від українського виробника

Зручно та елегантно: 10 українських виробників стильних пальт

Коли ми кажемо осінь, одна з перших асоціацій до слова, яка спаде на думку, пальто. Цей верхній одяг точно зайняв важливе місце в нашому базовому гардеробі, бо він не лише оберігатиме нас від холодної погоди, але й допомагає виглядати елегантно та стильно.

Зараз ми все частіше можемо бачити, як пальто комбінують не лише з класичними речами, а й навіть зі спортивним костюмом. Тому якщо ви ще не придбали цей елемент одягу, варто придивитись до нього уважніше, бо це справжній must have в осінньому гардеробі. Якщо ви плануєте придбати пальто від українського виробника, читайте нашу добірку.


Українські виробники стильних пальт

KNITLAB

Український жіночий бренд базового одягу. Тут ви знайдете речі як в спортивному, так і в класичному стилі. 

Матеріал: шерсть

Ціна: від 10 990 гривень


HUKH

Бренд випускає одяг для жінок преміальної якості. Компанія використовує у своїх виробах італійські тканини та шиє колекції базового одягу.

Матеріал: шерсть

Ціна: 13 400 гривень


VIVALON

Український бренд виготовляє одяг лише з якісних європейських матеріалів, тому у складі виробів ви не зустрінете неякісні тканини. Це не тільки компанія, яка виробляє одяг, а справжня сім’я, де кожен клієнт може стати частиною великого бренду.

Компанія на ринку з 2001 року, тому знають все про класні та стильні пальта. Якщо ви шукаєте верхній одяг, який послужить вам ще багато років, то варто обрати саме цей бренд.

Матеріал: вовна, поліамід

Ціна: від 4 000 гривень


VOVK

Бренд розпочав свою діяльність у 2012 році й від того часу здобув велику популярність серед українських модниць. Широкий асортимент товару допоможе вам скласти образ для будь-яких подій. 

Ви можете знайти тут різний одяг, зокрема, стильні та зручні пальта.

Матеріал: пальтова тканина

Ціна: від 1 900 гривень


VIRNA

Власне виробництво одягу запустили у 2016 році. Компанія орієнтується на сезонні тренди, але при цьому звертає увагу на комфорт та практичність кожного виробу.

Світ моди витиканий з історій і бренд зараз пише свою власну. Якщо ви хочете стати частинкою їхньої розповіді, то неодмінно зверніть увагу на їхні стильні пальта. 

Матеріал: шерсть, поліамід

Ціна: від 2 100 гривень


MUSTHAVE

Історія бренду розпочалась у 2010 році. За цей час компанія розвивалась, удосконалювала виробництво, покращувала якість матеріалів, знаходила нових партнерів по всьому світу. 

Його цінності та повага до кожного клієнта є ключовими в діяльності бренду. Тут ви можете знайти різний одяг, в який вкладена душа. В осінній сезон варто придивитись до якісних та трендових пальт від цього бренду.

Матеріал: вовна, поліестер

Ціна: від 4 500 гривень


AL LINGERIE

Популярний український бренд виготовляє одяг різних фасонів та кольорів. Для компанії важливо випускати речі, які можна легко поєднувати. Якщо ви обожнюєте пастельні та бежеві відтінки, варто звернути увагу на пальта від AL LINGERIE.

Матеріал: плащова тканина

Ціна: від 2 200 гривень


SKRIPKA

Бренд цінує індивідуальність, тому для них важливо виготовляти справді унікальні та якісні речі. Головне кредо компанії: «Ми шиємо свободу твоїх рухів та дій».

Якщо ви хочете знайти верхній одяг, який зможете носити не один сезон, то варто зупинити свій вибір саме на цьому бренді.

Матеріал: вовна, віскоза

Ціна: від 2 290 гривень


MORA FASHION 

Бренд, який створює стильні та яскраві речі для усіх жінок. Вони розпочали свій шлях 5 років тому і від цього моменту компанія виросла.

В асортименті магазину є безліч модних тренчів та пальт різних кольорів та фасонів.

Матеріал: турецька пальтова

Ціна: від 1 500 гривень


SAMANGE

Бренд працює на ринку Східної Європи, створюючи стильний та зручний одяг. SAMANGE – це про неповторні образи та модні тенденції для жінок, які цінують свою індивідуальність.

Тут ви неодмінно знайдете базове пальто, яке зможете легко стилізувати у своїх образах. 

Матеріал: пальтова тканина

Ціна: від 2 700 гривень


Стильне та якісне пальто це мастхев базового гардероба, бо воно стало нашим маленьким чорним платтям, але в осінніх образах. Вибір надзвичайно великий, починаючи з фасону, а закінчуючи кольором, тому покладаємось на свій стиль та вподобання.

Тепло та стильно: 8 українських виробників термобілизни
Як виглядати на мільйон: основи стилю успішних жінок
Close Мій кошик
Close Wishlist
Close Історія переглядів
Close
Close
Категорії